fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thikash Profesionale Bifteku 7 Cope

5.390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Thika bifteku
• Përmasat: 12 cm
• Materiali: Çelik Inoks
• Ngjyra: Bezhë | E zezë
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 19 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007163139341 SKU: 8007163139341 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thikash Profesionale Bifteku 7 Cope

Mbajtëse druri me 6 thika profesionale bifteku, çelik inox i cilësisë më të lartë dhe me dorezë ergonomike të balancuar në mënyrë perfekte. Set Thikash Profesionale Bifteku 7 Cope të markes Pintinox jep ndjesinë e “prekjes së shefit” në kuzhinë. Me gjatësinë e tehut prej 12 cm bën të mundur një përshtatje të plotë dhe fleksibilitet në përdorim.

Set Thikash Professionale Bifteku

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14689
• Shërben: Për prerjen e biftekut
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.