fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thikash Me Mbajtese Block Duo 20 Cope

14.560 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 20 Copë
• Përmasat: Të ndryshme
• Materiali: Çelik | Inoks
• Ngjyra: Bezhë | E zezë
• E përshtatshme për dhuratë
• Dekori: I pa përcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821076256 SKU: 5413821076256 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thikash Me Mbajtese Block Duo 20 Cope

Me këtë set thikash prej 20 copë ju jeni të sigurt që i keni mbuluar të gjitha nevojat tuaja në kuzhinë. Jo vetëm që Block Duo Set Thikash me mbajtëse përmban thikat tuaja bazë të kuzhinës, si nje thikë shefi, një thikë të përdorimit të përditshëm, një thikë të madhe dhe një të vogël Santoku, një thikë buke, një thikë kuzhine dhe një palë gërshërë kuzhine, por gjithashtu përmban 8 thika bifteku cilësisore, një çelik mprehës dhe 3 bazamente prerëse.

Block Duo Set Thikash Me Mbajtese

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14731
• Shërben: Për gatim
• I gjithëanshëm për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi
• I përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.