fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thikash Me Mbajtese Concavo 8 Cope

12.060 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Thika | 1 Mprehëse | 1 Mbajtëse
• Përmasat: Të ndryshme
• Ngjyra: Bezhë | Metalizato
• Materiali: Çelik inox | Dru
• Dekori: I pa përcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821076805 SKU: 5413821076805 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thikash Me Mbajtese Concavo 8 Cope

Dëshironi një set të gjithanshëm thikash për përdorim të përditshëm që mund ta mbani në banakun tuaj? Atëherë Concavo Set Thikash Me Mbajtëse me 6 thika çelik inox të mprehura me dorë është zgjidhja perfekte! Seti i Thikave është shumë i lehtë për t’u mirëmbajtur me mprehësin e përshtatshëm të përfshirë në set dhe kanë një dorezë të zbrazët ergonomike për një kapje të fortë dhe të sigurt. Çdo artikull ka folenë e tij në bllokun prej druri që është i pajisur me një bazë që nuk rrëshqet për stabilitet shtesë.

Concavo Set Thikash Me Mbajtese

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14743
• I gjithanshëm për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.