fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thikash Professional Me Mbajtese 6 Cope

12.300 L

• Paketimi përmban: 6 Thika | Mbajtëse
• Përmasat: Të ndryshme
• Materiali: Çelik Inoks | Dru
• Ngjyra: Bezhë | E zezë
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 18 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007163139334 SKU: 8007163139334 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thikash Professional Me Mbajtese 6 Cope

Mbajtëse druri me 6 thika profesionale, çelik inox i cilësisë më të lartë dhe me dorezë ergonomike të balancuar në mënyrë perfekte. Set Thikash Professional Me Mbajtese të markës Pintinox jep ndjesinë e “prekjes së shefit” në kuzhinë. Me gjatësinë e teheve të përshtatshëm për çdo detyrë në kuzhinë dhe fleksibilitet në përdorim është seti i përkryer për ju.

Set Thikash Professional Me MbajteseHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14751
• I gjithanshëm me thikë për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.