fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Thikash Me Mbajtese Onyx 8 Cope

10.270 L

• Paketimi përmban: 6 Thika | 1 Gërshër | Mbajtëse
• Përmasat: Të ndryshme
• Materiali: Çelik Inox
• Ngjyra: E zezë
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Belgium

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821082400 SKU: 5413821082400 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Thikash Me Mbajtese Onyx 8 Cope

Onyx Set Thikash Me Mbajtëse 8 Cope është i përsosur për të prerë, ndarë në feta dhe prerë në kube një shumëllojshmëri të gjerë përbërësish me zotësi. Blloku i fortë i thikave në ngjyrë të zezë elegant ruan në mënyrë të sigurt 7 thika të cilësisë së lartë me një teh çeliku inox të mprehur me dorë dhe një dorezë me kontur të zi që i përshtatet dorës tuaj më së miri. Me thikën e prerjes, përdorimit të përditshëm, gdhendjes, thikën e bukës, kuzhinierit, santoku dhe gërshërët e kuzhinës, kompleti siguron që të keni një thikë për çdo detyrë gatimi.
Onyx Set Thikash Me Mbajtese

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14758
• I gjithanshëm me thikë për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.