fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Ergonomic 13 Cm

840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë kuzhinieri
• Përmasat: 13 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë | Gri
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Belgium

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821078861 SKU: 5413821078861 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Ergonomic 13 Cm

Nëse dëshironi një mjet që do t’ju ndihmojë me një sërë punësh të prerjes, copëtimit dhe ndarjes në feta, thika e kuzhinierit duhet të jetë e preferuara juaj. Thike Ergonomic 13 cm me shumë funksione siguron prerje delikate çdo herë falë tehut të saj të mprehtë me veshje jo ngjitëse, duke i bërë detyrat tuaja të përditshme të prerjes në kuzhinë më të buta dhe më të shpejta, dhe është komode për t’u mbajtur për shkak të dorezës ergonomike.

Thike Ergonomic 13 cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14802
• Shërben: Për gatim
• I gjithëanshëm për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi
• I përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.