fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cajnik Aroma 35 Cl

1.560 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Vëllimi: 35 cl
• Materiali: Xham rezistent ndaj nxehtësisë, çelik inox 18/10
• Ngjyra: Transparente
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Belgium

Vetëm 48 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821081168 SKU: 5413821081168 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cajnik Aroma 35 Cl

Pa rrëmujë, shije të pastër. Kjo është ajo që ju merrni kur bëni çaj me këtë shtypës elegant francez. Falë shtypësit të filtrit, gjethet tuaja të bluara të çajit lëshojnë shijet e tyre me një përpjekje minimale dhe ju japin menjëherë rreth 3 filxhanë të përgatitur në mënyrë perfekte me pijen tuaj të preferuar të nxehtë. Cajnik Aroma 35 cl , e bërë nga çelik inox i cilësisë së lartë, xham rezistent ndaj nxehtësisë dhe një dorezë me kapje të butë, kjo makinë shtypëse franceze nuk është vetëm shumë e lehtë për t’u përdorur, por edhe e lehtë për t’u pastruar.

Cajnik Aroma 35 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14825
• Shërben: Për bërjen e çajit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:57

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.