fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cajnik Maestro 35 Cl

1.770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Vëllimi: 35 cl
• Materiali: Xham rezistent ndaj nxehtësisë, çelik inox 18/10
• Ngjyra: Transparente
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made In Belgium

Vetëm 63 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821074351 SKU: 5413821074351 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Cajnik Maestro 35 Cl

Çajnik Maestro 35 cl është një domosdoshmëri për çdo adhurues të vërtetë të kafesë ose çajit. Kjo ju lejon të përcaktoni me lehtësi forcën e pijeve tuaja dhe të bëni rreth 3 filxhanë kafe ose çaj të freskët në pak minuta. Çajniku përmban një kornizë çeliku inox me cilësi të lartë me dorezë të rrumbullakosur që jo vetëm siguron një shtresë të fortë për xhamin borosilikat rezistent ndaj nxehtësisë, por gjithashtu i shton një prekje elegance kuzhinës tuaj.

Cajnik Maestro 35 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14894
• Shërben: Për bërjen e çajit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.