fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Ovale Gem Stoneware 41X27 Cm

4.070 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 tavë
• Përmasat: 41×27 cm
• Materiali: Qeramikë me përbërje guri
• Ngjyra: E zezë | Gri
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821080727 SKU: 5413821080727 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Ovale Gem Stoneware 41X27 Cm

Mjaft e madhe për gatime të përmasave familjare dhe mjaft rezistente ndaj goditjeve, Tave Ovale Gem Stoneware është shtesa perfekte për enët tuaja të pjekjes. Dorezat e saj të gjera ju ndihmojnë të kapni mirë tavën, ndërsa veshja jongjitëse siguron që ju të mund ta hiqni lehtë ushqimin nga ena dhe të mos keni nevojë të shpenzoni më shumë se një minutë në pastrim.

Tave Ovale Gem Stoneware 41X27 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14904
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Lahet edhe në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.