fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Ovale Gem Stoneware 33X25 Cm

2.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: 33×25 cm
• Materiali: Qeramikë me përbërje guri
• Ngjyra: E zezë | Gri
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821080741 SKU: 5413821080741 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Ovale Gem Stoneware 33X25 Cm

Gatime për 3-4 persona, të gjitha shijojnë më mirë kur piqen në këtë enë pjekjeje ovale! Me doreza të gjera për një kapje të rehatshme dhe një shtresë jongjitëse që siguron çlirimin e lehtë të ushqimit dhe pastrimin e lehtë të tavës, Tave Ovale Gem Stoneware prej guri ka mjaft stil për të shkuar direkt nga furra në tavolinë dhe është mjaft rezistente për shumë vite.

Tave Ovale Gem StonewareHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14913
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Lahet edhe në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.