fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Drejtkendore Gem Stoneware 35X23 Cm

2.700 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tave
• Përmasat: 35×23 cm
• Materiali: Qeramikë me përbërje guri
• Ngjyra: E zezë | Gri
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821080840 SKU: 5413821080840 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tave Drejtkendore Gem Stoneware 35X23 Cm

Duke filluar nga ushqimet tërheqëse deri te ëmbëlsirat e shijshme, me këtë tavë pjekjeje drejtkëndëshe ju jeni gati për një shumëllojshmëri të gjerë recetash. Tava Drejtkendore Gem Stoneware garanton një shpërndarje të barabartë të nxehtësisë për një rezultat të përkryer dhe dorezat e përshtatshme ofrojnë një kapje të mirë për servirje të sigurt nga furra në tryezë. Gjithashtu, me anë të veshjes jongjitëse që siguron një çlirim të lehtë të ushqimit si dhe një pastrim të thjeshtë, do të keni një enë pjekjeje të klasit të parë!

Tave Drejtkendore Gem Stoneware 35X23 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14917
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Lahet edhe në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.