fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Rrethore Gem Stoneware 20 Cm

1.840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: 20 cm
• Materiali: Qeramikë me përbërje guri
• Ngjyra: E zezë | Gri
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821080901 SKU: 5413821080901 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Rrethore Gem Stoneware 20 Cm

Përgatisni lehtësisht ëmbëlsira dhe gatime të panumërta me Tave Rrethore Gem Stoneware! Materiali rezistent jo vetëm që garanton një shpërndarje të barabartë nxehtësie për një pjekje uniforme, por gjithashtu ka një ruajtje të lartë të nxehtësisë për t’i mbajtur gatimet tuaja të ngrohta në tavolinë dhe siguron një çlirim të lehtë të ushqimit falë veshjes jongjitëse, duke e bërë pastrimin e saj kënaqësi më vete.

Tave Rrethore Gem Stoneware 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 14936
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Lahet edhe në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.