fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Ceket Me Kapak Stay Cool 26 cm

7.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zezë
• Made in Belgium

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821084114 SKU: 5413821084114 Kategoritë: , Etiketat: , , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Ceket Me Kapak Stay Cool 26 cm

Të skuqni, të zieni apo të kaurdisni, çdo nevojë që keni në kuzhinë, do ta arrini lehtësisht me këtë tenxhere të cekët. Tenxhere e Ceket Me Kapak Stay Cool është e përshtatshme për çdo lloj sobe dhe vjen sëbashku me një kapak xhami që mund të vendoset vertikalisht në trupin e tenxheres për t’i mbajtur duart të lira për përzierje dhe servirje. Trupi i lehtë prej alumini përmban shumë shtresa dhe në sipërfaqe një veshje jo ngjitëse që siguron gatim me shumë pak yndyrë.

Tenxhere e Ceket Me Kapak Stay CoolHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15078
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshem edhe në pllakë me induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:44

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.