fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Me Kapak Stay Cool 20 cm

6.020 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban: 1 Tenxhere
• Permasat: 20 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zeze
• Made in Belgium

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821083971 SKU: 5413821083971 Kategoritë: , Etiketat: , , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Me Kapak Stay Cool 20 cm

Te skuqni, te zieni apo te kaurdisni, cdo nevoje qe keni ne kuzhine, do ta arrini lehtesisht me kete tenxhere te ceket. Tenxhere Me Kapak Stay Cool eshte e pershtatshme per çdo lloj sobe dhe vjen sebashku me nje kapak xhami qe mund te vendoset vertikalisht ne trupin e tenxheres për t’i mbajtur duart te lira per perzierje dhe servirje. Trupi i lehte prej alumini permban shume shtresa dhe ne siperafaqe nje veshje jo ngjitese qe siguron gatim me shume pak yndyre.

Tenxhere Me Kapak Stay Cool Hollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 15093
• Sherben: Per gatim
• Perdoret ne Shtepi | Restorant
• I pershtatshem edhe ne pllake me induksion
• Paketim i pershtatshem per dhurate

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.