fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kulluese Kuzhine Essentials 19 cm

1.780 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban 1 Cope
• Permasat: 19 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Dekori: I papercaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821079882 SKU: 5413821079882 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Kulluese Kuzhine Essentials 19 cm

Makarona te sapoziera,  lakra brukseli ose nje grusht luleshtrydhe, çfaredo qe jeni duke pergatitur, kullojini ose lajini ne kete kullese inoksi. Kulluese Kuzhine Essentials me rrjete te imet kullon lehtesisht te gjithe ujin ose yndyren nga ushqimi juaj dhe eshte e sigurt ne pjatalarese per nje pastrim te lehte. Per me teper, kembet e forta te salduara te kryqezuara ofrojne nje baze te forte dhe dorezat e veshura me silikon garantojne nje kapje te sigurt dhe te rehatshme.

Kulluese Kuzhine Essentials 19 cm Hollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 15134
• Sherben: Per kullimin e produkteve
• Perdoret ne Shtepi
• Lahet ne pjatalarese

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.