fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Tenxheresh Me Kapak Manhattan 10 cope

26.720 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:
– 1 x Tenxhere + Kapak | 18 cm | 2,3 Lt
– 1 x Tenxhere + Kapak | 20 cm | 3,1 Lt
– 1 x Tenxhere + Kapak | 24 cm | 5,3 Lt
– 1 x Tigan salce + Kapak | 16 cm | 1,6 Lt
– 1 x Tenxhere te ceket + Kapak | 24 cm | 2,7 Lt
• Materiali: Inoks Matt 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Made in Belgium

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821078496 SKU: 5413821078496 Kategoritë: , , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Tenxheresh Me Kapak Manhattan 10 cope

Po kërkoni një komplet enësh gatimi që mbulon të gjitha nevojat dhe që menjëherë i jep stil kuzhinës suaj? Atëherë, Set Tenxheresh Me Kapak Manhattan prej 10 pjesësh është i duhuri për ju! Përbehet nga tre tenxhere 18, 20 dhe 24 cm, një tenxhere e cekët 24 cm dhe një tigan i thellë salce 16 cm, të cilat janë të përshtatshme për çdo lloj sobe, përfshirë dhe ato me  induksion. Të gjitha tenxheret dhe tigani janë bërë nga çelik inox i cilësisë së lartë.

Set Tenxheresh Me Kapak Manhattan 10 copeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15160
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Përdoret edhe në soba me induksion
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:07

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.