fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Essentials 85 Cl

2.340 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse ushqimesh
• Kapaciteti: 0.85 lt
• Përmasat: 10 x 11 x h18 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821075044 SKU: 5413821075044 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Essentials 85 Cl

Në zyrë, gjatë një pikniku komod ose në lëvizje, Mbajtese Ushqimesh Essentials prej çeliku inox është ndihmësi i përsosur për të shijuar një drekë të shijshme dhe të shëndetshme kudo që të jeni. Thjesht kapni dorezën e përshtatshme anash për mbajtje të lehtë dhe merrni kontejnerin me vete në aventurat tuaja të përditshme. Ndërtimi i tij me dy mure do të sigurojë që ushqimi juaj të qëndrojë i nxehtë ose i ftohtë deri në 6 orë.

Mbajtese Ushqimesh Essentials 85 cl Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15203
• Shërben: për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Piknik | Zyrë
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.