fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Hapese Shishe Essentials 20 Cm

1.530 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Hapëse shishe
• Përmasat: 20 cm
• Ngjyra: Metalike
• Materiali: Aliazh zinku
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821310404 SKU: 5413821310404 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Hapese Shishe Essentials 20 Cm

Me Hapese Shishe Essentials, hapja e shisheve bëhet më shumë se argëtuese. Ky mjet heq lehtësisht tapat nga shumica e shisheve: vere, vaj ulliri dhe uthull. Krahët e gjatë kërkojnë një forcë minimale për shtypje dhe doreza ergonomike mundëson një kapje të sigurt dhe të rehatshme. E bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë për qëndrueshmëri shtesë dhe rezistencë ndaj korrozionit. Dizajn elegant që përshtatet në çdo kuzhinë.

Hapese Shishe Essentials 20 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15305
• Shërben për hapje shishesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.