fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Hapese Birre Essentials 17 Cm

790 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Hapëse birre
• Përmasat: 17 cm
• Ngjyra: Metalike
• Materiali: Aliazh zinku
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821310589 SKU: 5413821310589 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Hapese Birre Essentials 17 Cm

Me Hapese Birre Essentials, hapja e shisheve të birrës bëhet më e lehtë. Ky mjet heq në sekonda dhe me lehtësi tapat nga shishet e birrës. Doreza e gjatë ergonomike mundëson një kapje të sigurt dhe të rehatshme, dhe gjithashtu kërkon një forcë minimale për hapje. E bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë për qëndrueshmëri shtesë dhe rezistencë ndaj korrozionit. Dizajn elegant që përshtatet në çdo kuzhinë.

Hapese Birre Essentials 17 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15311
• Shërben për hapje shishesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.