fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shtypese Hudhrash Essentials 19 Cm

1.550 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban: 1 Shtypese hudhrash
• Permasat: 19 cm
• Ngjyra: Metalike
• Materiali: Aliazh zinku
• Dekori: I pa percaktuar
• Made in Belgium

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821310541 SKU: 5413821310541 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Shtypese Hudhrash Essentials 19 Cm

Shtypese Hudhrash Essentials eshte shume e lehte per t’u perdorur dhe eshte pikerisht ajo qe ju duhet ne kuzhine, per faktin se ka nje kapacitet per te mbajtur disa thelpinj njekohesisht. Doreza e gjate ergonomike mundeson nje kapje te sigurt dhe te rehatshme, dhe gjithashtu kerkon nje force minimale per shtypjen e hudhrave. E bere nga aliazh zinku me cilesi te larte per qendrueshmeri shtese dhe rezistence ndaj korrozionit. Dizajn elegant qe pershtatet ne cdo kuzhine.

Shtypese Hudhrash Essentials 19 Cm

Hollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 15326
• Sherben per shtypjen e hudhrave
• Perdoret ne Shtepi | Restorant
• Paketim i pershtatshem per dhurate
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.