fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thyerese Arrash Essentials 19 Cm

1.420 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban: 1 Thyerese Arrash
• Permasat: 19 cm
• Ngjyra: Metalike
• Materiali: Aliazh zinku
• Dekori: I pa percaktuar
• Made in Belgium

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821310503 SKU: 5413821310503 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Thyerese Arrash Essentials 19 Cm

Thyerese Essentials,e bere me aliazh zinku te cilesise se larte dhe rezistent ndaj korrozionit, eshte shtesa perfekte per koleksionin tuaj te aksesoreve ne kuzhine. Kjo thyerese eshte e qendrueshme dhe praktike, thyen pa mundim arre te dy madhesive te ndryshme. Ana e brendshme e saj me brazde eshte pershtatur per te parandaluar rreshqitjen e arrave. Dizajn ergonomik dhe i perjetshem qe pershtatet ne cdo kuzhine.

Thyerese Arrash Essentials 19 Cm

Hollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 15345
• Sherben per thyerjen e arrave
• Perdoret ne Shtepi | Restorant
• Paketim i pershtatshem per dhurate
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.