fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mprehes Thikash Icon 20 Cm

2.970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mprehës Thikash
• Përmasat: 20 cm
• Ngjyra: E zezë
• Materiali: Çelik inox
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 17 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821080024 SKU: 5413821080024 Kategoritë: , , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Mprehes Thikash Icon 20 Cm

Nje çelik i mirë mprehës është një mjet thelbësor për t’i mbajtur thikat e kuzhinës tuaj të mprehta dhe për të siguruar prerje më të shpejt dhe të sigurt. Kur ndjeni se thika juaj fillon të kapet në ushqimin tuaj, është koha të ndërroni mprehësen tuaj të thikave. Mprehës Thikash Icon prej çeliku inox ju lejon të rifitoni fuqinë prerëse të thikës duke rivendosur skajet e mprehta të tehut. Doreza ergonomike e këtij çeliku përshtatet në dorën tuaj për të siguruar mprehje të lehtë dhe të sigurt.

Mprehes Thikash Icon 20 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15354
• Shërben për mprehje thikash
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.