fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kapese Kuzhine Me Dhembeza Nylon 27 Cm

400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kapëse Kuzhine
• Përmasat: 27 cm
• Ngjyra: E zezë | Gri
• Materiali: Çelik inox | Nylon
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821079622 SKU: 5413821079622 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Kapese Kuzhine Me Dhembeza Nylon 27 Cm

Një kapëse e mirë për servirje është një nga ato gjëra që nuk mund të bëni pa të në kuzhinë. Pavarësisht nëse jeni duke përgatitur mish ose duke shërbyer një sallatë të shijshme, Kapese Kuzhine Me Dhembeza  Nylon, me një dorezë që nuk rrëshqet është pikërisht ajo që ju nevojitet për të mbajtur një kontroll të mirë mbi ushqimin tuaj. Kokat prej najloni janë të sigurta për t’u përdorur me enë gatimi që nuk ngjisin dhe mekanizmi i përshtatshëm i kyçjes siguron që krahët të mbahen të mbyllur kur i ruani në sirtar ose i varni në një raft.

Kapese Kuzhine Me Dhembeza Nylon 27 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15380
• Shërben për kapje të ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.