fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gershere Kuzhine Me Fole Essentials 24 Cm

1.000 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban: 1 Gershere Kuzhine
• Permasat: 24 cm
• Ngjyra: E zeze
• Materiali: Celik inox 18/10
• Dekori: I pa percaktuar
• Made in Belgium

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821078540 SKU: 5413821078540 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gershere Kuzhine Me Fole Essentials 24 Cm

Gershere Kuzhine Me Fole Essentials prej 2 pjesesh, nuk do te keni me veshtiresi per te gjetur gersheret, sepse ato mbahen ne nje kellef magnetik per qasje te lehte dhe ruajtje te sigurt. Tehet e mprehta prej celiku te pandryshkshem te cilesise se lart, do t’ju ndihmojne te preni nje shumellojshmeri artikujsh, ndersa dorezat ergonomike, jo rreshqitese sigurojne nje kapje te sigurt dhe te rehatshme.

Gershere Kuzhine Me Fole Essentials 24 Cm

Hollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 15396
• Sherben per prerje te produkteve
• Perdoret ne Shtepi | Restorant
• Paketim i pershtatshem
• Lahet ne pjatalarese

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.