fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rende 4-Kendore Essentials 23 Cm

1.430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rende
• Përmasat: 23 cm
• Ngjyra: E zezë | Metalike
• Materiali: Çelik inox
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821075334 SKU: 5413821075334 Kategoritë: , , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Rende 4-Kendore Essentials 23 Cm

Rende e imët, e mesme apo e trashë? Zgjedhja është e juaja me Rende 4-Kendore Essentials! Me 4 modele të mprehta tehe çeliku inox të cilësisë së lartë 18/10, kjo rende ju ofron një zgjidhje të përshtatshme për një shumëllojshmëri të gjerë përbërësish. Grirja e lëkurës së limonëve, grirja e djathit parmixhano ose prerja e patateve në feta, kjo rende 4-këndore i bën këto me lehtësi. Përmban një dorezë ergonomike me kapje të butë që siguron kontroll optimal.

Rende 4-Kendore Essentials 23 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15413
• Shërben për preje/grirje të frutave/perimeve
• Përdoret në Shtëpi
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.