fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rende 4-Kendore Essentials 22 Cm

1.140 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rende
• Përmasat: 22 cm
• Ngjyra: E zezë | Metalike
• Materiali: Çelik inox
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821082233 SKU: 5413821082233 Kategoritë: , , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Rende 4-Kendore Essentials 22 Cm

Çdo lloj detyre që keni në kuzhinë, për të grirë imët, trashë ose për të prerë në feta, me Rende 4-Kendore Essentials ju keni gjithmonë tehun e duhur pranë. Thjesht kapeni dorezën me veshje gome të butë dhe grini lehtësisht një shumëllojshmëri të gjerë përbërësish me trupin e mprehtë prej çeliku inox. Një bonus shtesë është baza e gomës së rendes që mbron tavolinën e kuzhinës tuaj në mënyrë që të mos shqetësoheni për gërvishtjet ose shenjat e tjera.

Rende 4-Kendore Essentials 22 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15435
• Shërben për preje | grirje të frutave | perimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.