fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrahese Mishi Leo 17 Cm

1.670 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrahëse Mishi
• Përmasat: 17 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E gjelbër e lehtë
• Dekori: Me linja në ngjyrë të hapur
• Made in Belgium

Vetëm 33 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821059969 SKU: 5413821059969 Kategoritë: , Etiketat: , , , , ,

Detaje të mëtejshme

Rrahese Mishi Leo 17 Cm

Rrahese Mishi Leo me dy anë është i përsosur si për zbutjen ashtu edhe për rrafshimin e mishit. Përdorni anën me thumba për të zbutur mishin përpara se ta gatuani në skarë ose nëse dëshironi të bëni një burger, thjesht kthejeni çekiçin dhe përdorni anën e lëmuar për të shtypur dhe rrafshuar mishin. Gjithashtu, mund ta përdorni për të shtypur një thelpi hudhër ose një dorë plot me arra. Opsionet janë të shumta!
Rrahese Mishi Leo 17 Cm

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15450
• Shërben për rrahje mishi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Pastrohet lehtë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.