fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mulli Kripe Dhe Piperi Essentials Duo 19 Cm

1.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mulli
• Përmasat: 19 cm
• Ngjyra: Metalizato
• Materiali: Çelik inoks
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 21 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821075471 SKU: 5413821075471 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Mulli Kripe Dhe Piperi Essentials Duo 19 Cm

Me dy erëza në një mulli, Mulli Kripe Dhe Piperi Essentials Duo është mjeti i përsosur për të shijuar të gjitha pjatat tuaja. Nuk ka nevojë për një mbajtëse të veçantë kripe dhe piper, thjesht kthejeni në drejtim të akrepave të orës për të grirë njërën erëz dhe në drejtim të kundërt për të grirë tjetrën. Falë mekanizmit të rregullueshëm të bluarjes qeramike, ju mund të zgjidhni nëse dëshironi që erëzat tuaja të jenë të bluara imët apo trashë. Një mjet i përshtatshëm për të kursyer hapësirë!

Mulli Kripe Dhe Piperi Essentials Duo

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15508
• Shërben për bluarjen e erëzave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtësisht

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:03

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.