fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mulli Piperi Essentials 26 Cm

2.070 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mulli Piperi
• Përmasat: 26 cm
• Ngjyra: E zezë
• Materiali: Dru
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Belgium

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5413821075495 SKU: 5413821075495 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Mulli Piperi Essentials 26 Cm

Me këtë mulli piperi të zi me shkëlqim pranë jush, do të jeni gjithmonë të përgatitur për të shtuar atë prekjen përfundimtare të piperit të sapo bluar në pjatat tuaja. Thjesht mbushni mullirin Essentials me kokrra piperi, rregulloni trashësinë e mekanizmit të bluarjes qeramike dhe shijoni ndjesinë e dizajnit ikonik prej druri ndërsa rrotulloni dorezën që i përshtatet dorës tuaj më së miri. I përkryer për përdorim profesional dhe për përdorim shtëpiak.

Mulli Piperi Essentials

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15523
• Shërben për bluarjen e erëzave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Pastrohet lehtësisht

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.