fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Krepiere Efficient 26 Cm

5.430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Krepiere
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Alumin
• PFOA free
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 12 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796082668 SKU: 8411796082668 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Krepiere Efficient 26 Cm

Krepiere Efficient bashkon efikasitetin dhe cilësinë e lartë për gatim intensiv dhe rezultate të shkëlqyera. E bërë nga alumini i derdhur jashtëzakonisht rezistent ndaj deformimit (6 mm trashësi në bazë). Veshje jongjitëse me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme Teflon Platinum Plus. 100% pa substancat PFOA. E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion falë bazës së saj me difuzion me induksion të plotë. Gjithashtu siguron një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatim perfekt të të gjitha recetave tuaja.

Krepiere Efficient 26 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15747
• Shërben: Për gatim krepash
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për: Induksion
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.