fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Ceket Efficient 24 Cm

6.460 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban: 1 Tenxhere
• Permasat: 16 cm
• Materiali: Alumin
• PFOA free
• Ngjyra: E zeze
• Aksesore: Doreza silikoni
• Made in Spain

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081371 SKU: 8411796081371 Kategoritë: , Etiketat: , , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Ceket Efficient 24 Cm

Tenxhere e Ceket Efficient eshte nje ene kuzhine e gjithanshme, e perkryer per te pergatitur te gjitha llojet e ushqimeve. Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e pianurave, perfshire dhe ato me induksion. Tenxherja ka shperndarje te shkelqyer te temperatures per gatimin perfekt te te gjitha recetave tuaja te preferuara. Kete tenxhere mund ta perdorni edhe si tave per pjekje ne furre deri ne 220°C (pa kapak dhe dorezat e silikonit), jo vetem per mish dhe produkte te tjera, por edhe per embelsirat tuaja. Fale veshjes se saj jo ngjitese, asgje nuk do te ngjitet ne ene, duke e bere pastrimin te thjeshte dhe te lehte. Tenxherja vjen me nje kapak qelqi te paster dhe doreza silikoni te levizshme.

Tenxhere e Ceket Efficient Hollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 15963
• Sherben: Per gatim
• Perdoret ne Shtepi | Restorant
• I pershtatshem per: Induksion | Furre deri ne 220°C
• Paketim i pershtatshem per dhurate

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.