fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Ceket Efficient 30 Cm

8.030 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: 30 cm
• Materiali: Alumin
• PFOA free
• Ngjyra: E zezë
• Aksesorë: Doreza silikoni
• Made in Spain

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081395 SKU: 8411796081395 Kategoritë: , Etiketat: , , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Ceket Efficient 30 Cm

Tenxhere e Ceket Efficient është një enë kuzhine e gjithanëshme, e përkryer për të përgatitur të gjitha llojet e ushqimeve. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e pianurave, përfshirë dhe ato me induksion. Tenxherja ka shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tuaja të preferuara. Këtë tenxhere mund ta përdorni edhe si tavë për pjekje në furrë deri në 220°C (pa kapak dhe dorezat e silikonit), jo vetëm për mish dhe produkte të tjera, por edhe për ëmbëlsirat tuaja. Falë veshjes së saj jo ngjitëse, asgjë nuk do të ngjitet në enë, duke e bërë pastrimin të thjeshtë dhe të lehtë. Tenxherja vjen me një kapak qelqi të pastër dhe doreza silikoni të lëvizshme.

Tenxhere e Ceket Efficient Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 15975
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për: Induksion | Furrë deri në 220°C
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.