fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Ceket Infinity 28 Cm

8.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere | 1 Kapak
• Përmasat: 28 cm
• Materiali: Alumin
• PFOA free
• Ngjyra: E zezë
• Aksesorë: Doreza silikoni
• Made in Spain

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796106425 SKU: 8411796106425 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Ceket Infinity 28 Cm

Tenxhere e Ceket Infinity është projektuar për të ofruar rezultatet më të mira të gatimit, falë veshjes së saj jo ngjitëse Teflon Profile 100% pa PFOA, rezistente ndaj gërvishtjeve. E përshtatshme për të gjitha burimet e nxehtësisë, përfshirë dhe ato me induksion. Ka një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tuaja. Me këtë tenxhere mund të gatuani një shumëllojshmëri pjatash, dhe falë dorezave të kuqe të silikonit do gatuani të sigurt dhe komod.

Tenxhere e Ceket Infinity 28 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16172
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për: Induksion | Furrë deri në 220°C
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.