fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Thelle Infinity 24 Cm

8.300 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere | 1 Kapak
• Përmasat: 24 cm
• Materiali: Alumin
• PFOA free
• Ngjyra: E zezë
• Aksesorë: Doreza silikoni
• Made in Spain

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796106371 SKU: 8411796106371 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Thelle Infinity 24 Cm

Tenxhere e Thelle Infinity është projektuar për të ofruar rezultatet më të mira të gatimit, falë veshjes së saj jo ngjitëse Teflon Profile 100% pa PFOA, rezistente ndaj gërvishtjeve. Është bërë nga një trup i derdhur alumini dhe i përshtatshëm për të gjitha burimet e nxehtësisë, përfshirë dhe ato me induksion. Gjithashtu ka një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tuaja. Me këtë tenxhere me kapacitet të bollshëm mund të gatuani një shumëllojshmëri pjatash, dhe falë dorezave të kuqe të silikonit do gatuani të sigurt dhe komod.

Tenxhere e Thelle Infinity 24 CmHollësi te tjera mbi produktin:
• Ref: 16207
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshem për: Induksion | Furrë deri në 220°C
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.