fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Bifteku Pa Dhembeza Dolphin 25 Cm

1.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 25 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë | Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796111740 SKU: 8411796111740 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Bifteku Pa Dhembeza Dolphin 25 Cm

Thike Bifteku Pa Dhembeza Dolphin, me tehe të dhëmbëzuar. Krijuar me një dizajn bashkëkohor dhe modern, ideal për mish ose pica. Thika është e përkryer për të prerë mishin me lehtësi. Tehu i tij prej çeliku inox ofron cilësi të shkëlqyer prerjeje, duke e bërë atë thikën e përsosur për të shijuar çdo lloj mishi. Prerja e tij e saktë, efektive dhe doreza ergonomike, e cila lejon një kapje të fortë, do t’ju ndihmojë të shijoni pjatën tuaj të shijshme rehat dhe me lehtësi.

Thike Bifteku Pa Dhembeza Dolphin 25 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16688
• Shërben: Për të prerë mishin
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.