fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Furce Silikoni Efficient 27 Cm

520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Furçë Silikoni
• Përmasat: 27,5 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: Portokalli | Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 19 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107002 SKU: 8411796107002 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Furce Silikoni Efficient 27 Cm

Furce Silikoni Efficient është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e tenxhereve, tiganëve dhe tavave falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Efficient, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Furça e silikonit është ideale për lyerjen me gjalpë, vaj, vezë ose qumësht në çdo lloj ene gatimi që do të përdorni për ëmbëlsira, byrekë dhe çfarëdo lloj ushqimi tjetër. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC.

Furce Silikoni Efficient 27 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16701
• Shërben: Për lyerjen e ëmbëlsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:55

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.