fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Moka Kafeje Efficient 4 Filxhane

5.580 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Moka
• Kapaciteti: 4 filxhanë | 180 ml
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Portokalli | E zezë
• Dekori: Bisht në ngjyrë portokalli
• Made in Spain

Vetëm 16 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796116622 SKU: 8411796116622 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Moka Kafeje Efficient 4 Filxhane

Moka Kafeje Efficient, nga e cila mund të përgatisni kafe me shije të theksuar dhe të koncentruar. Bërë nga çelik inox 18/10 me cilësi të lartë dhe shumë rezistente me një dizajn bashkëkohor inovativ dhe elegant me një veshje të jashtme në ngjyrë portokalli dhe të zeze matte. Materialet me cilësi të lartë, dizajni dhe prodhimi i kujdesshëm e bëjnë këtë aparat kafeje të shpejtë, të sigurt dhe rezistent ndaj konsumit.

Moka Kafeje Efficient 4 FilxhaneHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16780
• Shërben: Për përgatitjen e kafes
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.