fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrahese Kuzhine Silikon Efficient 31 Cm

520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrahëse
• Përmasat: 31 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: Portokalli | Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 16 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796106951 SKU: 8411796106951 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Rrahese Kuzhine Silikon Efficient 31 Cm

Rrahese Kuzhine Silikon Efficient  është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e enëve të kuzhinës falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon të cilësisë së lartë, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Efficient, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Rrahëse Efficient është perfekte për rrahjen ose përzierjen e kremrave, salcave ose përzierjeve në çdo tenxhere, tigan, tas ose tavë pa pasur nevojë të shqetësoheni për dëmtimin e tyre.

Rrahese Kuzhine Silikon Efficient 31 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16788
• Shërben: Për përzierje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.