fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Qeruese Patatesh Efficient 1 Cope

1.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Qeruese Patatesh
• Përmasat: 18,6 x 2,8 cm
• Materiali: Inox | Plastik
• Ngjyra: E zezë | Portokalli
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796113430 SKU: 8411796113430 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

 Qeruese Patatesh Efficient 1 Cope

Qeruese Patatesh Efficient është e përbërë nga çelik inox dhe materiale me cilësi të lartë për të ofruar prerjen perfekte dhe për ta bërë gatimin e përditshëm në kuzhinë sa më të thjeshtë. Kjo është qeruesja perfekte që i përshtatet nevojave tuaja. Ajo ka një grusht të integruar për të hequr filizat nga patatet. Falë teheve të dhëmbëzuar dhe të mprehtë, qeruesja në formë l është e përsosur për qerim të shpejt të frutave dhe perimeve të buta, si domate dhe pjeshke. Pastrohen dhe lahen lehtësisht me dorë.

 Qeruese Patatesh Efficient 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16805
• Shërben: Për të qëruar fruta | perime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Rekomandohet të lahet me dorë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.