fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Sharre Efficient 12 Cm

1.370 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 12 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 45 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796108276 SKU: 8411796108276 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Sharre Efficient 12 Cm

Thike Sharre Efficient është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Thika është prej çeliku inox gjerman të cilësisë së lartë, me një unazë për bashkimin e tehut dhe dorezës, duke arritur ekuilibrin perfekt për një prerje komode dhe të sigurt. Kjo thikë është perfekte për të qeruar dhe prerë domatet dhe frutat e tjera delikate. Buza e saj e dhëmbëzuar lejon prerje të shpejtë dhe të saktë, pa presion dhe pa shtypur frutat. Doreza e saj ergonomike siguron një kapje të fortë për prerje të sigurt dhe të rehatshme, pa i tendosur duart.

Thike Sharre Efficient 12 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16837
• Shërben: Për të prerë fruta | perime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.