fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Efficient 12 Cm

1.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 12 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 14 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796108283 SKU: 8411796108283 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Efficient 12 Cm

Thike Efficient 12 cm është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Kjo thikë është ideale për çdo lloj perimesh. Tehu i saj prej çeliku inox ofron cilësi të shkëlqyer prerjeje, duke e bërë atë një element thelbësor në kuzhinë. Doreza e saj ergonomike lejon një kapje të fortë, duke mundësuar prerje të sigurta dhe të rehatshme. Rezistencë dhe qëndrueshmëri e lartë, ideale për përdorim të përditshëm në kuzhinë.

Thike Efficient 12 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16845
• Shërben: Për të prerë fruta | perime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.