fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Santoku Efficient 1 Cope

1.550 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 13 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Santoku Efficient 1 Cope

Thikë Santoku Efficient është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Thika është prej çeliku inox gjerman të cilësisë së lartë, Molybdenum Vanadium, me një unazë për bashkimin e tehut dhe dorezës, duke arritur ekuilibrin perfekt për një prerje komode dhe të sigurt. Kjo thikë është ideale për prerjen, profilizimin, copëtimin dhe filetimin jashtëzakonisht të saktë. Madhësia dhe lakimi i tehut sigurojnë që ajo të qëndrojë më e mprehtë për më gjatë.

Thike Santoku Efficient 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16853
• I gjithëanshëm për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:55

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.