fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Efficient 20 Cm

2.270 L

Hollesi kryesore mbi produktin:

• Paketimi permban: 1 Thike
• Permasat: 20 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zeze
• Dekori: I papercaktuar
• Made in Spain

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796108313 SKU: 8411796108313 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Efficient 20 Cm

Thike Efficient është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Thika është prej çeliku inox gjerman të cilësisë së lartë, Molybdenum Vanadium, me një unazë për bashkimin e tehut dhe dorezës, duke arritur ekuilibrin perfekt për një prerje komode dhe të sigurt. Tehu i saj prej çeliku inoks ofron cilësi të shkëlqyer prerjeje. Doreza e saj ergonomike siguron një kapje të fortë për prerjen e sigurt dhe komode të të gjitha llojeve të mishit dhe peshkut, me rezultate perfekte.

Thike Efficient 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16868
• Shërben: Për filetimin e mishit | peshkut
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.