fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Shishe Inoksi Latina 4 Lt

4.320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Shishe
• Përmasat: 67 Cm
• Kapaciteti: 4 Lt
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796000464 SKU: 8411796000464 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Shishe Inoksi Latina 4 Lt

Mbajtese Shishe Inoksi nga seria Latina është ideale për të mbajtur të ftohta dhe gati për t’u shërbyer shishet e shampanjës ose verës në gotat e miqve tuaj. Përbëja nga çelik inox 18/10 me një shkëlqim të lëmuar dhe me cilësi profesionale. Me një dizjan elegant dhe tepër modern do i shtoni festave tuaj një pamje tjetër me këtë mbajtëse shishe. Kapaciteti i saj prej 4 lt është mëse i mjaftueshëm për të mbajtur akull të bollshëm dhe 2 shishe verë ose shampanjë.

Mbajtese Shishe Inoksi Latina 4 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16949
• Shërben: Si mbajtëse shishesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.