fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Moka Kafeje Magna 1 Cope

8.960 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Moka Kafeje
• Kapaciteti: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me bisht celik inox
• Made in Spain

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Moka Kafeje Magna 1 Cope

Moka Kafeje Magna ka një dizajn klasik, perfekt për ata që preferojnë të thjeshtën dhe të bukurën, së bashku me teknologjinë më të mirë për përgatitjen e një filxhani kafeje të shkëlqyer. Është bërë me një trup prej çeliku të pandryshkshëm 18/10 me cilësi të lartë, shumë rezistent ndaj konsumit dhe përmban një bazë difuzioni me induksion të plotë të përshtatshme për të gjitha llojet e pllakës së gatimit, duke përfshirë induksionin.

Moka Kafeje Magna 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për bërjen e kafes
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.