fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Sherbimi Napoli 25 Cm

1.020 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë Shërbimi
• Përmasat: 25 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me linja të thjeshta
• Made in Spain

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796110897 SKU: 8411796110897 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Luge Sherbimi Napoli 25 Cm

Luge Sherbimi Napoli prej çeliku inox 18/10 të cilësisë së lartë është pjesë e linjës së serviseve Napoli. Kjo lugë vjen në format individual për të kompletuar setin Napoli ose thjesht për t’u shtuar në koleksionin tuaj të serviseve. Materiali prej 4 mm trashësi e bën këtë lugë mjaft cilësore dhe praktike gjatë servirjes së gatimeve të përgatitura nga ju. Mund të lahet në pjatalarëse pa u shqetësuar për gërvishtje në sipërfaqen e saj, sepse inoksi i përdorur është jashtëzakonisht cilësor dhe e ruan shkëlqimin për vite me radhë.

Luge Sherbimi Napoli 25 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për shërbim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.