fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Gatimi Market 35 Cm

810 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Luge Silikoni
• Përmasat: 35 cm
• Materiali: Silikon | Inox | Dru ahu
• Ngjyra: E zezë| Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114499 SKU: 8411796114499 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Gatimi Market 35 Cm

Luge Gatimi Market është ideale për përgatitjen dhe servirjen e recetave tuaja pa dëmtuar tenxheret, tiganët dhe tavat tuaja fale perberjes prej silikoni. Një dizajn i bukur për një lugë elegante dhe praktike, do t’i mbajë të gjitha enët tuaja të gatimit si të reja. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Market, ajo ka një dorezë prej druri ahu të papërshkrueshëm nga lagështira dhe lidhet me bazën me anë të një pjese inoksi.

 Luge Gatimi Market 35 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 16997
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.