fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Makaronash Market 35 Cm

820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Luge Makaronash
• Përmasat: 35 cm
• Materiali: Silikon | Inox | Dru ahu
• Ngjyra: E zezë| Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114512 SKU: 8411796114512 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Makaronash Market 35 Cm

Luge Makaronash Market është ideale për përgatitjen dhe servirjen e recetave tuaja pa dëmtuar tenxheret, tiganët dhe tavat tuaja fale materialit prej silikoni me cilësi të lartë. Një dizajn i bukur për një lugë elegante dhe praktike, do t’i mbajë të gjitha enët tuaja të gatimit si të reja. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Market, ajo ka një dorezë prej druri ahu të papërshkrueshëm nga lagështira.

 Luge Makaronash Market 35 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17014
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.