fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Bifteku Napoli 6 Cope

3.020 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Thika Bifteku
• Përmasat: 23 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me linja të thjeshta
• Made in Spain

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796110439 SKU: 8411796110439 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Bifteku Napoli 6 Cope

Thike Bifteku Napoli 6 Cope prej çeliku inox 18/10 të cilësisë së lartë është pjesë e linjës së serviseve Napoli. Ky set thikash vjen në format 6 – copësh për të kompletuar setin Napoli ose thjesht për t’u shtuar në koleksionin tuaj të serviseve. Materiali prej 4 mm trashësi e bën këtë thikë bifteku mjaft cilësore dhe praktike gjatë servirjes dhe prerjes së biftekut në tavolinë. Mund të lahen në pjatalarëse pa u shqetësuar për gërvishtje në sipërfaqen e tyre, sepse inoksi i përdorur është jashtëzakonisht cilësor dhe e ruan shkëlqimin për vite me radhë.

Thike Bifteku Napoli 6 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për prerje bifteku
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.