fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Furce Kuzhine Silikon Prior 27 Cm

470 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Furcë Silikoni
• Përmasat: 27 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: E gjelbër| Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 27 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107941 SKU: 8411796107941 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Furce Kuzhine Silikon Prior 27 Cm

Furce Kuzhine Silikon Prior është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e tenxhereve, tiganëve dhe tavave falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Prior, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Furça e silikonit është ideale per lyerjen me gjalpë, vaj, vezë ose qumësht në çdo lloj ene gatimi që do të përdorni për ëmbëlsira. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC.  Lahet lehtësisht me dorë dhe në pjatalarëse.

Furce Kuzhine Silikon Prior 27 CmHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17060
• Shërben: Për lyerjen e ëmbëlsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.